Články a názory Video

20 let zkušeností s prodejem nemovitostí

Hledáte zkušeného a spolehlivého realitního makléře? Požadujete komplexní služby realitní kanceláře? Nekomunikuje s vámi současný makléř/makléřka/realitka? Už jste přišli na to, že velké realitní kanceláře si nedokáží dlouhodobě udržet kvalitní makléře a tak se o prodej vaší nemovitosti starají typicky makléři s několikaměsíční, maximálně několikaletou praxí?

Ano, i já jsem v takové velké realitce začínal jako řadový makléř a končil na manažerské pozici. Proto vím, jak to v těchto realitních kancelářích chodí. Ať se zatím rozhlížíte a zvažujete prodej své nemovitosti, nebo již prodáváte a máte pocit že se prodej nedaří, nebo se vyskytl jiný problém či máte jen dotaz, tak mě neváhejte kontaktovat, ideálně telefonicky nebo vyplněným formulářem.

realitní makléř • realitní kancelář • realitní služby nejen v Praze

Honza Ptáček

Jako privátní realitní makléř pomáhám již 20 let svým klientům prodat jejich nemovitosti, a to nejen v Praze. Majitelům nemovitostí poskytuji služby každému na míru, pod hlavičkou vlastní realitní kanceláře. Nechci být tuctový makléř a často dělám věci jinak. Přečtěte si nebo zhlédněte moje videa jak pracuji - pokud si padneme do noty, tak mě kontaktujte a podíváme se, zda budu umět pomoci i Vám

Zanechat komentář