Prodáno / Pronajato

Prodáno: dva domy se zahradou, ulice Vycpálkova, Praha 11 – Chodov

Prodej souboru nemovitostí postavených na pozemku o celkové velikosti 488 m2. Obě nemovitosti jsou po kompletní rekonstrukci. Rodinný dům a dům s kancelářemi,garáží a technickými prostory.
“Dispozice rodinného domu je 5+kk s terasou a využitými půdnímu prostory. Rodinný dům prošel kompletní rekonstrukcí s využítím dotace zelená úsporám. Dům má novou zateplenou střechu, plastová okna a vstupní dveře, nové zateplení 12cm, novou fasádu, elektroinstalaci, novou kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči, klimatizaci. Rekonstrukcí byly radikálně sníženy náklady na provoz domu, lze jej považovat za nízkoenergetický. Vytápění zajišťuje plynový kotel napojený na radiátory a podlahová tělesa v celém 1.NP domu. V obývacím pokoji se nachází krb. Díky jeho kamennému obložení a rozvodů vzduchových průduchů do celého domu je krb ideálním doplňkem popř. hlavním zdrojem tepla. Celkové náklady na vytápění obou objektů činí 5.000Kč měsíčně. Podlahové krytiny tvoří dlažba v 1.NP a plovoucí podlahy v 2.NP. V 2.NP jsou tři ložnice z toho dvě s vybudovaným spacím patrem místo půdního prostoru. Koupelna s WC v každém patře.

Dispozici druhého domu tvoří: 2.NP 3 prostorné kanceláře s kuchyňkou a sezením pro klienty, toaleta se sprchou. V 1.NP prostorná garáž, místnost pro volné využití, technická místnost, koupelna s WC a dílna. Pozemek je kompletně oplocen zděným vysokým plotem a osazen okrasnými dřevinami. Přísun užitkové vody na zalévání zajišťuje vlastní, 9m hluboká, studna. Vjezd na pozemek zajišťuje teleskopická brána na dálkové ovládání. Parkovací stání pro dva až tři vozy na dvoře.”

Prodáno únor 2013 Zajistil jsem: nabídku nemovitosti zájemcům, prohlídky nemovitosti se zájemci, kupní smlouvy a úschovu financí u advokáta, předání nemovitosti a převod v katastru nemovitostí

realitní makléř • realitní kancelář • realitní služby nejen v Praze

Honza Ptáček

Jako privátní realitní makléř pomáhám již 20 let svým klientům prodat jejich nemovitosti, a to nejen v Praze. Majitelům nemovitostí poskytuji služby každému na míru, pod hlavičkou vlastní realitní kanceláře. Nechci být tuctový makléř a často dělám věci jinak. Přečtěte si nebo zhlédněte moje videa jak pracuji - pokud si padneme do noty, tak mě kontaktujte a podíváme se, zda budu umět pomoci i Vám

Zanechat komentář