Prodáno / Pronajato Video

Prodáno: rodinný dům 5+1, bazén, pozemek 735m2, Bubovice, Beroun

Samostatně stojící cihlový patrový RD (po menší úpravě i jako dvougenerační). Celková výměra pozemku 735m2. Rok výstavby 1930, v letech 2007 a 2012 rekonstruován. Patro plnohodnotné, nikoli podkroví. V přízemí předsíň, koupelna s WC, obývací pokoj s krbem (rozvod tepla z krbu do patra), propojený s kuchyní, spižírna, chodba a 1 další pokoj. V patře pak pokoj pro hosty, ložnice se šatnou, samostatná velká koupelna a WC a další pokoj (jediná podkrovní místnost). Dispozice celkem 5+1.

Celková obytná plocha 165m2, zastavěná (včetně dílny, kůlny a přístřešku) – 184m2.

Střecha z roku 2012 – Bramac.

Před vchodem do domu dlážděná terasa pro posezení, dílna s vodárnou a studnou, přístřešek pro posezení za deště a kůlna. Dále pak kotec pro psa a zateplená bouda. Zahrada převážně okrasné keře a tráva, nové oplocení. Venkovní zastřešený bazén (7,3×3,7metru) s možností vytápění. Vjezdová brána na dálkové ovládání a 2 místa pro stání aut.

Dům je vybaven elektřinou 220/380V s nočním proudem, přívodem vody z městského rozvodu i vlastní studnou, městskou kanalizací a přívodem plynu. Dále pak bezdrátové připojení k internetu. V domě jsou provedeny datové rozvody a rozvody televizní antény jak digitálního pozemního signálu tak i ze satelitu. Elektronické zabezpečení domu s možností vzdáleného ovládání klíčových prvků – topení, bojler, bazénová filtrace a ohřev, atd., kamery.

Vytápění budovy je primárně řešeno plynovým kotlem, zálohově krbem. Dům je kompletně zateplen.

Ohřev teplé vody v dolní koupelně plynovým kotlem, v horní koupelně elektrickým bojlerem (noční proud).

Lokalita – vzdálenost do Prahy Zličína cca.15 km, z toho 10km po dálnici D5, v obci zastávka MHD, krásné okolí vhodné k turistice. Dům stojí ve staré zástavbě, klidné místo.  V obci 2 restaurace, dětské hřiště a volejbalové hřiště.

Prodáno listopad 2017 Zajistil jsem: nabídku nemovitosti zájemcům, prohlídky nemovitosti se zájemci, kupní smlouvy a úschovu financí u advokáta, předání nemovitosti a převod v katastru nemovitostí

realitní makléř • realitní kancelář • realitní služby nejen v Praze

Honza Ptáček

Jako privátní realitní makléř pomáhám již 20 let svým klientům prodat jejich nemovitosti, a to nejen v Praze. Majitelům nemovitostí poskytuji služby každému na míru, pod hlavičkou vlastní realitní kanceláře. Nechci být tuctový makléř a často dělám věci jinak. Přečtěte si nebo zhlédněte moje videa jak pracuji - pokud si padneme do noty, tak mě kontaktujte a podíváme se, zda budu umět pomoci i Vám

Zanechat komentář